top of page

PERSONĀLA ATLASES PROCESS

/ Individuālie piedāvājumi /

Clothes Hanging

Pilns personāla atlases process - no sludinājuma izveides līdz labāko kandidātu prezentēšanai, izvēlei un atbalstam uzsākot darbu


DAIGA VINTERE - MY HR dibinātāja un vadītāja

Maģistra grāds vadības psiholoģijā – supervīzijā un bakalaura grādu biznesa vadībā.17 gadu pieredze AS “Cēsu alus” Personāla daļas vadītājas amatā un starptautiskajā “OLVI” personāla komandā. Vairāk kā 10 gadu pieredze apmācību projektu vadībā privātajā un valsts sektorā. Pieredze Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas (LPVA) valdē. Plaša pieredze cilvēku un procesu efektivitātes paaugstināšanā izmantojot koučinga, supervīzijas, organizāciju sistēmiskos sakārtojumus un LEAN metodes.

Mana dzīves enerģija: ģimene, skriešana, cigun, labas grāmatas un cilvēki.


Kontakti:e-pasts: daiga@myhr.lv tel. +371 26539632 rakstiet vai zvaniet un vienosimies par tikšanos.

Sīkāk par pakalpojumiem www.myhr.lv


SIA “MY HR” -  partneris jūsu uzņēmuma izaugsmei.

Nav noslēpums, ka jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga ir pareizie cilvēki pareizajā vietā un ar pareizajām kompetencēm - kā īstais, iztrūkstošais puzles gabaliņš.

Savā pieredzē esmu veikusi vairāk kā 10 000 darba intervijas, lai neskaitāmi daudz pozīcijās atrastu  īstos “puzles gabaliņus”. Tas nozīmē plašu pieredzi visās amatu kategorijās un dažādās industrijās, risinot dažādas uzņēmumu vajadzības un problēmas. Esmu ieguvusi nozīmīgu pieredzi arī visos citos personāla vadības procesos, tos veidojot ilgtspējīgus un veicinot uzņēmumu izaugsmi.

Mans galvenais uzdevums ir iepazīt uzņēmumu un tā vadību, lai izmantojot savu pieredzi un kompetences, atrastu piemērotāko spēlētāju attiecīgajā komandā, izvērtējot viņa pieredzi, motivāciju, ambīcijas un saderību ar uzņēmumā jau esošajiem cilvēkiem. Manā darbā ir būtiski saskatīt cilvēkā to, kas uz pirmo acs uzmetienu nav pamanāms, lai izvairītos no kļūdainu lēmumu pieņemšanas.


Ko es piedāvāju: pilnu personāla atlases procesu - no sludinājuma izveides līdz labāko kandidātu prezentēšanai, izvēlei un atbalstam uzsākot darbu. Konsultācijas jebkurā no personāla vadības procesiem vai pilna cikla personāla auditu. Individuālas vai grupu konsultācijas ar supervīzijas, koučinga un sistēmisko sakārtojumu metodēm, situācijās, kad pazudusi virzība uz mērķi un ticība saviem spēkiem, radušies konflikti, vai uzkrājies pārlieku liels stress.

Vai esi darba meklētājs un darba intervijā Tu esi ieguvis otro vietu, bet nevis kāroto darbu? Piesakies uz konsultāciju daiga@gmail.lv  un kopīgi paraudzīsimies, ko Tu vari darīt, lai nākamreiz iegūtu cerēto amatu – tava CV audits un stirpo pušu apzināšanās,  intervijas simulācija, padomi, ko teikt un ko neteikt darba intervijā.

Pēc vienošanās

dažādi

bottom of page