top of page

MAKE-UP MEISTARKLASE

/ Vecmeitu ballīte / Komandas saliedēšanas aktivitāte / Dzimšanas diena /

Clothes Hanging

Iemācies kā ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību akcentēt savu koptēlu...

Iespēja burvīgā kompānijā iemācīties kā ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību akcentēt savu koptēlu, nomaskēt trūkumus un izskatīties neatvairāmi kā ikdienā tā svētkos.

Meistarklases laikā būs dekoratīvās kosmētikas un instrumentu nodrošinājums. Iesakām līdzi ņemt arī savu dekoratīvās kosmētikas maciņu, lai ar profesionālu vizāžisti konsultētos par tā saturu un atrastu maksimālo pielietojumu katram produktam.

Par meistarklases tematiku un citām detaļām nepieciešams iepriekš vienoties.

 

Nodarbību vadīs mārupiete Krista Zvirgzdiņa (Krista Zvirgzdina Make-Up & Hair) - profesionāla grima un frizūru māksliniece! Sekojot saviem sapņiem un sirdsbalsij, Krista sevi veiksmīgi pierādījusi skaistumkopšanas industrijā un šobrīd aktīvi strādā gan ar privātiem klientiem, gan Latvijas labākajiem fotogrāfiem, izdevniecībām un PR kompānijām. Divas sezonas rūpējusies par šova "Ievas jaunās pārvērtības" dalībnieču grimu. Krista ir arī māmiņa diviem lieliskiem bērniem, tādēļ zina, ko nozīmē reāls 'piecu minūšu make-up'. Veidojot vizuālo tēlu pievērš īpašu uzmanību katras klientes personībai un izceļ to. "Strādāju ar sirdi un dvēseli. Man svarīgs ir ne tikai lielisks vizuālais iznākums, bet arī emocijas, kuras katra meitene iegūst pucējoties pie manis." 
 

Pēc vienošanās

10 personas

bottom of page