top of page

RADOŠĀS MEISTARKLASES SiM Creates VADĪBĀ PIEAUGUŠAJIEM

/ Vecmeitu ballīte / Komandas saliedēšanas aktivitāte / Dzimšanas diena /

Clothes Hanging

Saturīga kopā būšana ar radošuma piesitienu un skaistu galarezultātu

Ienes pasākumā krāsas ar radošu darbošanos...

 

Šīs meistarklases ikvienu pasākumu padarīs aizraujošāku vai tā būtu vecmeitu ballīte, Dzimšanas dienu svinības vai seminārs. Radošajās meistarklasēs dalībnieki var satuvināties un, praktiski darbojoties lieliski pavadīt laiku un kopā priecāties par skaisto galarezultātu.

 

 

ZIEDU KROŅU MEISTARKLASE

 

Sava unikālā ziedu vainaga, pusvainaga vai stīpiņas radīšana no skaistiem mākslīgajiem ziediem un dekoratīvajiem elementiem, kas lieliski kalpos kā košs fotosesijas atribūts.

Meistarklase norit vidēji 2 - 2,5 stundas.

 

KRISTĀLU PĒRLĪŠU KROŅU MEISTARKLASE

 

Mirdzoša pērlīšu kroņa radīšana, lai ikviena dalībniece sevi kronētu par visskaistāko un spoži uzmirdzētu gan vasaras saulē, gan ziemas sniegā, jo pērlīšu kroņi ir aktuāli visu sezonu.  

Meistarklase norit vidēji 3 stundas.

 

FANTĀZIJAS KROŅU MEISTARKLASE

 

Meistarklase, kuras laikā var ļaut brīvu vaļu savam radošumam un rotaļīgumam, jo no pieejamajiem materiāliem (mākslīgajiem ziediem, pērlītēm, spalvām, stieplītēm, utt) iespējams izgatavot fantāzijas kroni, kas būs absolūti unikāls un, pilnīgi noteikti, fantastisks, pašu rokām darināts vasaras festivālu aksesuārs.

Meistarklase norit vidēji 2 -3 stundas.

 

ZIEDU KAKLAROTAS MEISTARKLASE

 

Iespēja radīt burvīgu ikviena tērpa papildinājumu – ziedu apkakli, kas nav tik plaši izplatīts aksesuārs kā ziedu galvas rotas, taču, nešaubīgi, ienes košas krāsas garderobē un vienkāršu topiņu nekavējoties pārvērš par efektīgu svētku apģērbu.

Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

 

ZIEDU APROCES MEISTARKLASE

 

Radi skaistu akcentu ikvienam tērpam un pasākumam – ziedu aproci. Šo aksesuāru bieži izvēlas līgavas māsas un vecmeitu ballīšu dalībnieces.

Meistarklase norit vidēji 1 – 1,5 stundu.

 

ZIEDU GALVASLENTAS BĒRNAM MEISTARKLASE

 

Mazo princešu mammām vai „babyshower” dalībniecēm perfekti piemērota darbošanās - ziedu galvaslentas radīšana savam lolojumam.

Meistarklase norit vidēji 1,5 – 2 stundas.

 

SAPŅU ĶĒRĀJU MEISTARKLASE

 

Sava mājas dekora, sapņu sarga vai lieliskas dāvanas radīšana no spožām lentītēm, košām spalvām un pērlītēm, krāsainiem diedziņiem, ievijot tajā tikai labākās domas un mieru.

Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

HENNAS ZĪMĒJUMU MEISTARKLASE

 

Iespēja iepazīties tuvāk ar dabīgo hennu, uzzināt tās rašanās vēsturi un citu noderīgu informāciju par mehendi zīmēšanu īsā lekcijā ar uzskates materiāliem. Pēc lekcijas seko praktiska trenēšanās uz treniņa lapām un nobeigumā top pašrocīgs hennas zīmējums, kā arī īpašumā paliek hennas konusiņš, ar ko var turpināt izdaiļot sevi vai kādu citu hennas zīmējumu mīļotāju.

Meistarklase norit vidēji 1 – 1,5 stundu.

 

SVEČU APGLEZNOŠANAS AR HENNU MEISTARKLASE

 

Radi burvīgu mājas dekoru, interjera objektu vai unikālu dāvanu pašrocīgi ar dabīgās hennas pastu apgleznojot sveces.

Meistarklase norit vidēji 1 – 1,5 stundu.

 

HENNAS ZĪMĒJUMI

 

Izvēlies zīmējuma dizainu no kataloga vai savu iemīļoto zīmējumu no interneta un hennas māksliniece Tev to uzzīmēs. Dabīgās hennas zīmējums Tevi priecēs vidēji 1,5 – 2 nedēļas.

Aktivitātes ilgums atkarīgs no personu skaita un zīmējuma izmēra, vidēji 20-30 minūtes vienam.

Visas meistarklases un radošās darbnīcas ir tematiski pieskaņojamas pasākumam.

Piedāvātās aktivitātes ir iespējams kombinēt (piemēram – sapņu ķērāji + rokassprādzes vai ziedu kroņu meistarklase + hennas zīmējumi).

Pēc vienošanās

dažādi

bottom of page