top of page
BV_sectors-16.png

VĪZIJU KOLĀŽAS AR ILUTU KAFER

/ Meistarklase /

Clothes Hanging

31 okt 2019 pl.19:00 / 3h/

Vinstons Čērčils ir teicis, ka savu Visumu mēs veidojam, kamēr vien dzīvojam

Vinstons Čērčils ir teicis, ka savu Visumu mēs veidojam, kamēr vien dzīvojam. Tas nozīmē, ka katram no mums ir iespēja savā Visumā mums svarīgās “planētas” un citus lielumus sastumdīt un pārvietot tā, kā vēlamies, lai savus sapņus materializētu tādā formā un apjomā, kādā vēlamies.

Meistarklases “Vīziju kolāžas” vadītāja Iluta Käfer caur savu un savu ceļabiedru pieredzi izstāstīs un parādīs, ar kādām metodēm mēs katrs varam savas domas, idejas un sapņus materializēt.
Meistarklases ietvaros katrs dalībnieks savu vēlamo “Visumu” ar radošu darbošanos pārvērtīs līdzi paņemamā formātā, lai arī pēc meistarklases viss turpinās – lai sapņi pārtop realitātē!

Lai radoši darbotos, nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas, prasmes, iepriekš apgūtas tehnikas.
Līdzi jāpaņem:
- sava fotogrāfija, kurā noķerts mirklis, kurā Tu jūties īpaši labi,
- ģimenes/bērnu/svarīgu cilvēku fotogrāfija,
- škēres,
- līmes zīmulis,
- žurnāli/katalogi utml.materiāli, kurus nebūs žēl sagriezt.


Pārējos materiālus sagādās meistarklases vadītāja.
PAR MEISTARKLASES VADĪTĀJU:
Iluta Käfer ir latviete, kura jau 20 gadus dzīvo Vācijā. Iluta ir uzņēmēja, latvisko tradīciju kopēja un popularizētāja vācu vidē, kā arī dažādu pasākumu, semināru, meistarklašu organizētāja un vadītāja.Ilutai ļoti tuva ir floristikas un dekorēšanas tēma – par tām viņa vada dažādus kursus Tautas augstskolā Vācijā.

Ikdienas darbs ar cilvēkiem daudzo gadu laikā ir devis pārliecību, ka ar savām spējām, zināšanām un attieksmi pret cilvēkiem, Iluta var būt labs “ceļabiedrs/mentors” tiem, kuri meklē impulsu, iedvesmu vieglākai un vienlaikus intensīvākai savu mērķu sasniegšanai.

Iluta savas zināšanas vizualizācijas metožu un treniņu jomā ir pilnveidojusi un bagātinājusi apmeklējot dažādas radošas darbnīcas un seminārus Vitras mākslas muzejā Šveicē, kā arī retorikas, mākslas, psiholoģijas un floristikas kursus Vācijā.
“Manis pašas pieredze ir tā uguns, kura tagad deg manī un ir gatava iedegt vai palīdzēt degt jaudīgāk tai ugunij, kas mīt jūsos, iespējams, dodot iespēju jums atklāt sevī jaunu un jaudīgu spēku”, tā Iluta.€25

1 personai

bottom of page