top of page
BV_sectors-16.png

VESELĪGA UZTURA PAMATI

/ Lekcija /

Clothes Hanging

1 jūn 2020 pl.17:00 /1h30min/

Ēdiet, sportojiet, ejiet svaigā gaisā, smaidiet un neņems jūs koronavīruss!

Projektu konkursa "Mārupe-mūsu mājas 2020" ietvaros piedāvājam iespēju uzzināt, kādi tad ir veselīga uztura pamati un satikt klātinē profesoru Anatoliju Danilānu.


Lekciju vadīs prof. Anatolijs Danilāns, kurš ir Rīgas Stradiņa Universitātes Iekšķīgo slimību katedras profesors, gastroenterologs, Latvijas Gastroenterologu asociācijas prezidents un vairāku grāmatu autors.


Lekcijas laikā profesors dalīsies ar padomiem, kā ēst "gudri', kas ir katra organisma lielākais "ienaidnieks", kā arī par ilgas un laimīgas dzīves laimes atslēgu - balansu un mērenību.Profesors viesojās Biznesa Vēstniecībā pirms gada un tā, kā tika aizvadītas divas ļoti pieprasītas lekcijas, tad iekļāvām viņa lekciju arī šajā Mārupes novads rīkotajā projektu konkursā. Mēs ļoti labprāt uzņemtu klātienē visus interesentu, bet diemžēl klātienes apmeklējumam būs ierobežojums 20 apmeklētāji. Attiecīgi, tie, kuri pirmie pieteiksies varēs piedalīties klātienē. Lekcija tiks filmēta un galvenā esence par veselīga uztura pamatiem būs pieejama ikvienam mūsu Facebook lapā un Youtube kanālā.


Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana.


Ņemot vērā, ka vietas tik ātri aizpildījās, tad varat reģistrēt savu epasta adresi, uz kuru nosūtīsim Jums video esenci par pasākumu, kādu daļu no lekcijas translēsim arī  Biznesa Vēstniecības FB lapā LIVE.


Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Mārupes novada domi, projekta "Mārupe-mūsu mājas 2020" ietvaros. Pasākumu finansē Mārupes pašvaldība.

BEZMAKSAS

Vietas beigušās !!!

bottom of page