top of page
BV_sectors-16.png

RŪDĪŠANĀS ABC UN KONCEPTS AR MĀRI ŽUNDU

/ Lekcija /

Clothes Hanging

7 okt 2019 pl.19.00 /2h/

Iespēja uzzināt - vai aukstumpeldes varētu būt piemērotas arī Tev?

Diskomforta pārvarēšana – tā ir kontrole pār savu ķermeni un prātu. Kā to izmantot ikdienā – tas ir katra paša ziņā. Mūsdienās imunitātes problēmas ir kļuvušas par ikdienu. Mūsdienu saspringtais dzīvesveids ir novājinājis mūsu nervu sistēmu. Pietiek kaut nedaudz mainīt vides temperatūru, un cilvēks uzreiz saslimst. Pietiek nedaudz pamainīt darba apstākļus un cilvēki jūtas nelaimīgi. Tas notiek tāpēc, ka rodas izteikts kontrasts starp fiziskajām spējām un apkārtējo vidi. Ķermenis ir pieradis pie komforta, un pēkšņi samazinās vides temperatūra, tā kļūst nedraudzīga. Tāpat vides temperatūra var augt, un, lūk, slimība ir klāt. Bieži vien pat nav jāiziet ārā. Brāzma no atvērta loga vai biroja gaisa kondicionētāja, un parādās pirmās slimības pazīmes. Šādi mums zemapziņā rodas asociācija: es saslimu, jo bija auksti. Nodarbība par vairākām tēmām, kas palīdzēs saprast virzienus kuros strādāt, lai uzlabotu sevi fiziski un mentāli.


Lekciju vadīs "Rūdīšanās Skolas" dibinātājs un treneris, lielākās Baltijā Biohacking Konferences veidotājs jau trešo gadu - Māris Žunda.


Neliels Māra stāsts. Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas vadītājs Māris Žunda strādāja IT jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Māris strādāja lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai…sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties… Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī Tev iemācīties justies un dzīvot labāk. Māris ir Vima Hofa metodes treneris Baltijā, viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Māris ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē.


Rūdīšanās skolas mērķis (misija) ir palīdzēt cilvēkam atgriezties pie viņa dabiskajām spējām sevi kontrolēt, kā daba viņu ir radījusi. Mācību programmas, notikumi, apmācības ir veids, kā dalāmies savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis efektīvāko versiju — kļūt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Mēs uzskatām, ka cilvēks un dators ir ļoti līdzīgi. Tos abus var ieprogrammēt. Kā arī, ikvienam savā dzīvē ir jārada kāda pievienotā vērtība. Rūdīšanās skola ir viens no veidiem, kā mēs varam radīt pievienoto vērtību pasaulei. izmantojot savas zināšanas un pieredzi, mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem sevi ieprogrammēt atpakaļ tā, kā daba mūs ir radījusi — ar mūsu dabiskajām spējām sevi kontrolēt un justies laimīgiem!


Vairāk par Māri un Rūdīšanās skolu:

Māris Žunda Facebook: https://www.facebook.com/maris.zunda

Māris Žunda Instagram: https://www.instagram.com/maris.zunda/

Rūdīšanās skola WWW: www.uzdrosinies.lv

Rūdīšanās skola Facebook: https://www.facebook.com/uzdrosinies

Rūdīšanās skola Instagram: https://www.instagram.com/rudisanasskola/


Pieteikšanas obligāta - vietu skaits ierobežots!

Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana.


Ja ir vēlme izmēģināt aukstumpeldes tepat Mārupē, tad jāpievienojas Facebook slēgtajai grupai "Mārupes aukstumpeldētāji"!

BEZMAKSAS

1 personai

bottom of page