top of page
BV_sectors-16.png

POP - UP PILATES

/ Nodarbība /

Clothes Hanging

13 okt 2019 pl.10:00 / 1h 15/
20 okt 2019 pl.10:00 / 1h 15/
27 okt 2019 pl.10:00 / 1h 15/
3 nov 2019 pl.10:00 / 1h 15/

Tavai labsajūtai - dziļo muskuļu aktivizācijas nodarbības. Tikai oktobrī!

Pilates ir vingrojumu metode, kas primāri ir balstīta uz dziļo muskuļu aktivizāciju ķermenī. Tā veicina muguras muskuļu spēku un mobilitāti, vienlaicīgi kontrolējot iegurņa muskuļu stabilitāti. Elpošanai ir liela nozīme, jo tā palīdz nostiprināt vēdera un muguras muskuļus.

Ikdienā mēs veicam daudz darbības, kas ilgtermiņā var negatīvi ietekmēt ķermeņa pašsajūtu. Pateicoties pilatēm, mēs varam atvieglot sāpes muguras un kakla apvidū, būtiski uzlabot savu stāju, kā arī uzlabot ķermeņa vispārējo pašsajūtu. Tāpēc šī vingrojumu sistēma īpaši noderīga būs tiem, kas cieš no muguras un kakla diskomforta vai sāpēm, vēlas nostiprināt vēdera muskuļus, kā arī uzlabot stāju un gaitu.


Nodarbība ir veidota kā matwork nodarbība, kas nozīmē, ka vingrinājumi tiek veikti uz paklājiņa - guļus uz muguras, sāniem, vēdera vai balstā. Tā ir piemērota iesācējiem, kā arī cilvēkiem ar augstāku fiziskās sagatavotības pakāpi, jo tiek ietverti pilates bāzes vingrinājumi ar vairākiem grūtības līmeņiem, tāpēc katrs var izvēlēties sev atbilstošāko slodzi. Lai izvairītos no traumām, kustības tiek izpildītas lēnām un plūstoši, saglabājot kustību kvalitāti un saskaņojot to ar elpošanu.


Nodarbības vadīs Beāte Riekstiņa (profesionāla dejotāja, pilates trenere un 2 bērnu māmiņa):

"Mana pieredze rāda, ka pilates ir viena no efektīvākajām un tajā pašā laikā saudzīgākajām treniņu metodēm, kas pēc divām grūtniecībām ir ne tikai savedusi atpakaļ darba kārtībā manu ķermeni, bet arī ir devusi viennozīmīgi pozitīvu attīstību cīņā ar profesionālās dejošanas laikā gūto traumu sekām. Esmu apguvusi pilates metodi Michael King Pilates (Lielbritānija) un ieguvusi sertifikātu, kas apliecina manu kvalifikāciju. Ar lielāko prieku dalīšos savās zināšanās ar cilvēkiem, kuri apņēmušies spert pirmos soļus pilates pasaulē, kā arī ar tiem, kuri gatavi pāriet nākamajā grūtības līmenī."


Pop-Up Pilates jeb laikā un telpā limitētas nodarbības
TIKAI 4 oktobra svētdienu rītus, TIKAI Biznesa Vēstniecībā!

06.10. plkst. 10.00

13.10. plkst. 10.00

20.10. plkst. 10.00

27.10. plkst. 10.00

Vietu skaits ierobežots, jāpiesakās aizpildot anketu un norādot, cik nodarbības plānojat apmeklēt.


Vienas nodarbības cena - 10 eiro.
Nodarbības ilgums 1h un līdzi jāņem savs paklājiņš.

€10

1 personai

bottom of page