top of page
BV_sectors-16.png

PATI SEV MAKE-UP MĀKSLINECE

/ Meistarklase /

Clothes Hanging

16 apr 2019 pl.18:30 / 2h30 / 18 apr 2019 pl.18:30 / 2h30 /

Iemācies kā ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību akcentēt savu koptēlu...

Ja vēlies iemācīties kā ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību akcentēt savu koptēlu, nomaskēt trūkumus un izskatīties neatvairāmi kā ikdienā tā svētkos, tad šīs apmācības būs piemērotas Tev.

Praktisks apmācību kurss, kas sastāv no 2 nodarbībām. 


1. apmācību dienā iegūsi informāciju par dažādām make-up tehnikām, bāzes must have produktiem un tehniskus trikus kā ātri un kvalitatīvi izveidot sev piemērotāko dienas make-up. Ar praktisko darbošanos.

2. apmācību dienā nostirpināsi zināšanas un apgūsi make-up transformāciju no dienas uz vakara/svētku make-up. Ilgnoturīga make-up pamatprincipi. Praktiskā darbošanās.

Apmācību laikā būs dekoratīvās kosmētikas un instrumentu nodrošinājums. Iesakām līdzi ņemt arī savu dekoratīvās kosmētikas maciņu, lai ar profesionālu vizāžisti konsultētos par tā saturu un atrastu maksimālo pielietojumu katram produktam.

Nodarbību vadīs mārupiete Krista Zvirgzdiņa (Krista Zvirgzdina Make-Up & Hair) - profesionāla grima un frizūru māksliniece! Sekojot saviem sapņiem un sirdsbalsij, Krista sevi veiksmīgi pierādījusi skaistumkopšanas industrijā un šobrīd aktīvi strādā gan ar privātiem klientiem, gan Latvijas labākajiem fotogrāfiem, izdevniecībām un PR kompānijām. Divas sezonas rūpējusies par šova "Ievas jaunās pārvērtības" dalībnieču grimu. Krista ir arī māmiņa diviem lieliskiem bērniem, tādēļ zina, ko nozīmē reāls 'piecu minūšu make-up'. Veidojot vizuālo tēlu pievērš īpašu uzmanību katras klientes personībai un izceļ to. "Strādāju ar sirdi un dvēseli. Man svarīgs ir ne tikai lielisks vizuālais iznākums, bet arī emocijas, kuras katra meitene iegūst pucējoties pie manis." 

Abas nodarbības (16. un 18. aprīlī) ir komplekts, ja vēlaties pieteikties, tad jāapmeklē abas nodarbības, dalības maksa par abām nodarbībām 50 eiro.

€50

1 personai

bottom of page