top of page
BV_sectors-16.png

[NE]VEIKSMES STĀSTU VAKARS #2

/ Seminārs /

Clothes Hanging

17 okt 2019 pl.19:00 / 2h 30/

Reize, kad atzīties ka kļūdījies, izgāzies un, ka viss nogājis greizi...

Šis nebūs tas vakars, kad kāds dižosies ar saviem sasniegumiem, bet tieši otrādi - atzīsies, ka kļūdījies, izgāzies un, ka viss nogājis greizi...

Kāpēc?

Ne jau lai gaustos vai žēlotos, bet, lai ar savu pieredzes stāstu iedvesmotu citus, jo kā zināms ceļš uz sasniegumiem visbiežāk ir ļoti grūts un pārbaudījumiem bagāts.


Šis būs jau otrais Biznesa Vēstniecības organizētas Neveiksmju stāstu vakars, šoreiz Mārupes novada Uzņēmēju nedēļas ietvaros koncentrējoties tieši uz uzņēmēju pieredzi un dažādām likstām, kas uzņēmējus piemeklējušas veidojot un attīstot savu biznesu.


Šoreiz ar saviem pieredzes stāstiem un "aplauzieniem dalīsies":

Silva Jeromanova-Maura - KĀ NOTURĒTIES BIZNESĀ 25 GADUS? 

Biznesa Vēstniecības vēstniece un uzņēmuma "SilJa" vadītāja dalīsies ar gadījumiem, kuri bijuši gan ļoti kuriozi, gan dramatiski un iespējams pat dzīvībai bīstami... 25 gadi biznesā saistīti ar ļoti daudz dažādām situācijām, kur zaudējumi mērāmi gan lielos emocionālos pārdzīvojumos, gan lielos mīnusos bankas kontā. Stāsts par dzīvi, vērtībām un biznesu.


Jurijs Baibakovs – KĀDAS ĶIBELES VAR PIEMEKLĒT ZVĒRINĀTA ADVOKĀTA PRAKSĒ? 


Dzīvespriecīgais Jurijs jau daudzus gadus ir aktīvs biedrības “Mārupes uzņēmēji” biedrs un valdes loceklis, kurš darbīgi iesaistās arī dažādās sabiedriskās aktivitātēs.


Smalkais muslis – AR KĀDIEM ŠĶĒRŠĻIEM SASTOPAS JAUNAIS UZŅĒMĒJS SPEROT PIRMOS SOĻUS BIZNESĀ? 

Stāstu vakarā piedalīsies pašas zīmola radītājas un veidotājas, lai dalītos pieredzē, neskatoties uz to, ka līdz šim bijušas ļoti daudz veiksmes, tomēr bijuši arī mulsuma, paguruma un izmisuma brīži. Kas iedvesmo doties tālāk, kad rokas galīgi nolaidušās?

Smalkais muslis ir veselīgs, šķiedrvielām bagāts gardums bez papildus pievienota cukura. Sastāvā ir sēklas un rieksti, kas kopā ar PILNGRAUDU auzu pārslām tiek samaltas noteiktās proporcijās un konsistencē, lai to varētu lietot uzreiz.


Dabas saldumu garšaKĀDA GAROZIŅA IR SALDAJAM KŪKU CEPŠANAS BIZNESAM?

Ar savu pieredzes stāstu uzstāsies "Dabas saldumu maģija"  zīmola radītāja un kūku popularizēšanas entuziaste Ilze Kupča. Sapnis par kūku muzeju, vairākas kafejnīcas un konitorejas, grāmatu tapšana - daudz skaistu projektu un ieceru un tikpat daudz aplauzienu... Kas un kāpēc nogāja greizi to uzzināsiet pasākumā. Jā, arī to, kāpēc ir vērts turpināt un nepadoties!


Pirms atklāto sarunu vakara būs lieliska iespēja izmēģināt lietišķās biznesa spēles sadarbībā ar SMART GAMES. Un arī šīs spēles būs piemeklētas neveiksmju stāstu tematikai – kā tikt galā ar grūtajiem klientiem, kā atrisināt dažādas sarežģītas situācijas? To visu interesantas spēles

gaitā būs iespēja katram pašam pamēģināt un uzlabot savas prasmes.

Plašāk par lietišķajām spēlēm te: http://www.smartgames.club/Biznesa-spēles/


Mārupes novadā laika periodā no 2019.gada 14. līdz 18.oktobrim norisināsies “Mārupes novada Uzņēmēju dienas 2019” un šīs nedēļas ietvaros tiek rīkots arī šis pasākums.

Pilna pasākuma programma atrodama te: ej.uz/uznemejudienas2019


Pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots.

BEZMAKSAS

1 personai

bottom of page