top of page
BV_sectors-16.png

AUSTO MANDALU DARBNĪCA

/ Meistarklase /

Clothes Hanging

30 janv 2020 pl.18:30 /2h/

Jauks meditatīvs vakars, lai apgūtu jaunas prasmes un atslēgtos no ikdienas

Mandalu darināšana ir maģisks process, kas palīdz nomierināt prātu un ielīksmot sirdi. Ar mandalu palīdzību var iemācīties izprast savas sajūtas, atjaunot un saglabāt harmoniju.

Radīt ir brīnumaini! Tas ir brīdis, kad pilnībā var nodoties esošajam mirklim- būt šeit un tagad. Katrā no mums ir radošais potenciāls, kas nereti ikdienas steigā ir atstāts novārtā.

Veidojot mandalu, mums ir iespēja šo radošo potenciālu atmodināt un izpaust. Mandalu aušana ļauj iedziļināties sevī, strādāt ar sevi, transformēt savas rakstura iezīmes. Šis process nodarbina ne tikai fizisko ķermeni, bet arī veic izmaiņas smalkajos plānos.Caur krāsām runā zemapziņa.

Tā ir sava veida meditācija.
Nodomam ir liels spēks. Aužot mandalu, ieliekam tajā domas un enerģiju par kādu sen lolotu sapni vai vēlmi. Varam veidot aizsardzības mandalu sev, savai ģimenei. Varam radīt skaistu dekoru sava interjera papildināšanai.

Lai piedalītos darbnīcā, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze vai māksliniecisks talants, vienīgi - spēja ļauties radīšanas procesam un mirklim. Mandalu aušana ir apgūstama ikvienam. Arī bērniem šī nodarbe viegli padodas. Tiek izkopta pacietība, pirkstu veiklība un ir liels prieks par paveikto.


Nodarbībā iemācīsimies pamatelementus, tālāk jau viss pašu rokās. Visi materiāli iekļauti cenā.


Nodarbību vadīs mārupiete - Sandra Pētersone-Bērziņa.

€17

1 personai

bottom of page