top of page
BV_sectors-16.png

MAIZES CEPŠANAS MEISTARKLASE

/ Meistarklase /

Clothes Hanging

17 jun 2019 pl.18.30 /2h/

Kā nedēļu sāksi tā - Līgo svētkus sagaidīsi - ar pašceptu maizi galdā!

Līgosvētki tuvojas, Jāņatēvs dara alu, Jāņamātei jāsarūpē cienasts.

 

Ir īstais laiks mājās ienest svaigi ceptas maizes smaržu - tik kārdinoši reibinošu, ka domās vien jau var sajust kā gardi smaržo visa māja un cepeškrāsnī omulīgi piepūties gozējās kukulītis.

Skat, kāda tam skaista garoziņa, uz kuras mirdz teju kristāli! Sēkliņu, gardu, veselīgu lietu un mīlestības pārpilna maizīte. Maize no dabīgā ierauga, kas maisīta ar īpašiem buramvārdiem, raudzēta cauru nakti un pašā rīta agrumā cepta, lai sasildītu gan sirdi, gan vēderu. Tāds ir ikviens SiMMaizes kukulītis, katrs rūpīgi iejaukts un apmīļots.

 

Ja arī Tu vēlies tādu maizīti cept, tad te nu ir iespēja - nāc 17.jūnijā uz Biznesa vēstniecību, kur Līgosvētku noskaņās cepsim dabīgā ierauga maizi. Maizes pēcpusdienā uzzināsi praktiskus ieteikumus un dažādas viltības, lai maizīte izdotos garda, jo garda, kā arī saņemsi pamata recepti un maizes ieraugu, lai vari maizīti cept arī mājās un ar pavisam siltu priecēt savus mīļos brīvdienu rītos. Būs pieejamas visas nepieciešamās izejvielas, lai pagatavotu mīklu savai maizītei un to arī izceptu uz vietas.

Nodarbību vadīs radošā un talantīgā Simona Ģērmane, kurai ir liela pieredze dažādu rokdarbu veidošanā un meistarklašu vadīšanā, tai skaitā izcili garšīgas maizītes cepšanā.

 

Maksimālais dalībnieku skaits 8 pers.

Dalības maksa 35 eiro.

€35

1 personai

bottom of page