top of page
BV_sectors-16.png

DZĪVĀ BIBLIOTĒKA - JĀNIS STREIČS

/ Personības /

Clothes Hanging

10 okt 2019 pl.19:00 / 2h /

Tikšanās ar leģendāro kinorežisoru un scenāristu Jāni Streiču

Projekta "Mārupe-mūsu mājas" ietvaros Biznesa Vēstniecība sadarbībā ar Mārupes novada Domi aicina apmeklēt pasākumu "DZĪVĀ BIBLIOTĒKA – JĀNIS STREIČS"

10. oktobrī plkst. 19.00, tikšanās ar leģendāro kino režisoru Jāni Streiču.


Kurš gan ikdienā nav izmantojis citātu no leģendārās filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kurš gan neatceras žilbinoši skaisto Džūlijas Lambertes tēlu Vijas Artmanes atveidojumā filmā “Teātris” vai smeldzīgi sirsnīgos kadrus filmā “Cilvēka bērns”? Jā, mēs visi, jo šīs filmas jau folklorizējušās un ļoti dziļi iesakņojušās mūsu tautas apziņā.


Pirmo reizi ciklā “Dzīvā bibliotēka” viesosies kungs, līdz šim – pavasara pusē aizvadītas tikšanās ar burvīgajām dāmām – Olgu Dreģi, Inesi Ziņģīti un Viju Vētru. Pasākumā būs iespēja uzzināt, kur izcilais režisors smeļas iedvesmu un spēku, kas bijis dzinulis šo leģendāro filmu tapšanas procesā, par kino nozares aizkulisēm un kurioziem filmēšanas laukuma, kā arī - kāda saikne Streiča kungu saista ar Mārupes novadu. Neiztrūkstoša būs arī iespēja apmeklētājiem uzdot savus jautājumus un noslēgumā kopīgi nofotografēties.


Vietu skaists ierobežots, pieteikšanās obligāta.

Ieeja bezmaksas.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Projekts tiek līdzfinansēts Mārupes novada domes projektu konkursa «Mārupe - mūsu mājas 2019» ietvaros.

BEZMAKSAS

1 personai

bottom of page