top of page
BV_sectors-16.png

DRIVE IN - MĀJRAŽOTĀJU TIRDZIŅŠ

/Tirdziņš/

Clothes Hanging

25 apr 2021 pl. 11:00-14:00 /3h/

Pirmo reizi 25. aprīlī

Iespējams, ka esat iegriezušies mūsu iepriekš rīkotajos Citāda skola, Ziemassvētku vai Līgo tirdziņos. Protams, ceram, ka apmeklējat arī mūsu KONCEPTVEIKALU, kur ikdienā var iegādāties dažādus Latvijas mājražotāju darinājumus. Taču šoreiz sadarbībā ar biedrību “Latvijas mājražotāji” piedāvājam Latvijā pirmo DRIVE- IN mājražotāju tirdziņu!


Ko īsti nozīmē DRIVE IN? No angļu valodas: “brauc iekšā”, attiecīgi izpaliks problēmas ar auto novietošanu, lielu attālumu mērošanu un smagu iepirkuma somu nešanu! Biznesa Vēstniecības plašajā teritorijā vietas pietiks visiem būs ērta autostāvvieta un distancēti izvietoti mājražotāji, lai visiem būtu ērti un droši!


Tirdziņā piedalīsies vairāki mūsu konceptveikala sadarbības partneri - mājražotājs Sergejs Jēgers, “Mārlapiņi” ar mārrutku labumiem, “MR.Cone” ar priežu čiekuru produkciju, “Giline for life” ar dažādiem veselību veicinošiem eliksīriem, “SIMmaize”, “Dabas saldumu maģija” ar kūciņām, Andris Lejnieks ar kūpinājumiem un pītiem groziem, “IU Liepa” ar dabīgām augļu un ogu konfektēm, “WIVI” ar plašu un aktuālu apģērbu un sejas maksu piedāvājumu! Svētdien tirdziņā varēsiet skatīt vaigā, bet ikdienā šos produktus aizvien varēsiet iegādāties Biznesa Vēstniecības KONCEPTVEIKALĀ!


Tāpat tirdziņā arī “Mammas dabas labumi” ar dažādiem brieža gaļas produktiem, būs pieejamas arī gardas vafeles, dabīgā kosmētika un ziepītes, adījumi, matu aksesuāri un liofilizēti augļi, ogas, dārzeņi un sukādes. Kā arī būs iespēja iestiprināties - mūsu ilggadējie draugi restorāns “Hercogs” ar lieliskiem gardumiem!!!


Tirdziņš norisināsies tikai 3 h, tāpēc nav vajadzības stiept gumiju – braucam, pērkam un baudām svētdienu! Plānojam šo tirdziņu atkārtot katru otro nedēļu, tāpēc jo īpaši svarīgs apmeklētāju atbalsts, lai tas tā varētu notikt!

Un mums ir neizsakāms prieks, ka BEIDZOT ir iespēja tikties klātienē!

bottom of page