top of page
BV_sectors-16.png

DRIVE-IN MĀJRAŽOTĀJU TIRDZIŅŠ

/ Tirdziņš /

Clothes Hanging

09 mai 2021 pl. 11 /3h/

Pirmais DRIVE-IN mājražotāju tirdziņš Latvijā!

Biznesa Vēstniecība sadarbībā ar biedrību "Latvijas Mājražotāji"  organizē DRIVE IN tirdziņu Mārupes novadā, Tīrainē. Plānots, ka tirdziņi notiks katru otro svētdienu Biznesa Vēstniecības āra teritorijā.  Tuvākie tirdziņi 23. maijā, 6. un 20. jūnijā.


Tirdziņš pulcē dažādu mājražošanas un amatniecības nozaru pārstāvju, lai apmeklētājiem būtu daudzveidīgs un aktuāls piedāvājums – ēdamlietas plašā klāstā, rokdarbi, apģērbi, preces bērniem, mājas interjera priekšmeti un daudz kas cits. Piedāvājums katru nedēļu ir mainīgs. Un tomēr šajā tirdziņā ir iespēja satikt klātienē daudzus mājražotājus, kuru produkciju ikdienā var iegādāties Biznesa Vēstniecības Konceptveikalā.


Apmeklētājiem: Tirdziņš norisinās tikai 3 stundu garumā plkst. 11.00-14.00, lai īsā koncentrētā laikā būtu iespējams veikli iegādāties mājražojumus un vienlaikus atbalstīt vietējos ražotājus. Nosaukumā izmantotais “DRIVE IN”, savukārt, nozīmē to, ka teritorijā, kur norisinās tirdziņš iespējams iebraukt ar mašīnu. Auto stāvvieta ir gana plaša, lai visiem apmeklētājiem pietiktu vietas un būtu ērti nogādāt pirkumus līdz savam transporta līdzeklim.


Tirgotājiem: Esošo ierobežojumu laikā iespēja tirgoties tiek piedāvāta 20 tirgotājiem, kuri tirdzniecības vietas reģistrē caur Mājražotāju veikala mājaslapu. Lai pieteiktos dalībai jābūt sakārtotām PVD atļaujām un VID dokumentācijai izbraukumu tirdzniecībai.

bottom of page