top of page
BV_sectors-16.png

ILGAS UN LAIMĪGAS DZĪVES NOSLĒPUMI #2 KOPĀ AR ANATOLIJU DANILĀNU

/ Personības /

Clothes Hanging

9 apr 2019 pl.18:30 / 2h /

Jautri, bet par nopietno

Kas ir ilga un laimīga dzīve?

Un, kādi ir tās noslēpumi?

Pamatojoties uz lielo interesi esam aicinājuši profesoru sniegt vēl vienu leciju par šo tēmu, bet saturiski tā būs cits stāstījums, tāpēc interesanti būs arī tiem, kuri jau paguva apmeklēt lekciju, kura notika Biznesa Vēstniecībā jau janvāra beigās.

Par laimes atslēgu tiek uzskatīts veselīgs dzīvesveids. Nav noslēpums, ka viens no veselīga dzīvesveida stūrakmeņiem ir pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, tādējādi organisms tiek nodrošināts ar tam nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem. Tomēr, joprojām liela daļa sabiedrības arvien neievēro pareizus uztura pamatprincipus, kā rezultātā cieš veselība, un nereti rodas arī aptaukošanās.

Nodarbības laikā profesors dalīsies ar padomiem, kā ēst "gudri', kas ir katra organisma lielākais "ienaidnieks", kā arī par ilgas un laimīgas dzīves laimes atslēgu - balansu un mērenību.

Nodarbību vadīs prof. Anatolijs Danilāns, kurš ir Rīgas Stradiņa Universitātes Iekšķīgo slimību katedras profesors, gastroenterologs, Latvijas Gastroenterologu asociācijas prezidents un vairāku grāmatu autors.
Danilāns ik dienu cenšas iedvesmot gan pacientus, gan savus kolēģus ar optimismu un gaišāku skatu uz dzīvi. Piekopj veselīgu dzīvesveidu un sporto. Jau 30 gadus katru dienu mēro 12 kilometrus ar kājām. Plašākai sabiedrībai pazīstams kā allaž priecīgais un humora pilnais profesors, kurš dažādu vecumu cilvēku atzinību ieguvis, stāstot par veselības saglabāšanu un uzlabošanu viegli uztveramā veidā, sniedzot praktiskus piemērus un ieteikumus.

€15

1 personai

bottom of page