top of page
BV_sectors-16.png

CITĀDA SKOLA #4

/Tirdziņš/

Clothes Hanging

29 aug 2021 pl.11.00 /4h/

Atbalsti bērnu pirmos centienus biznesā! Iegādājies vietējo produkciju!

Pasākums "Citāda skola" rosina bērnus un jauniešus nolikt malā modernās tehnoloģijas un praktiski izmēģināt savu veiksmi un spējas biznesā.


Pirmais pasākums aizvadīts 2018. gada 1. septembrī un pulcēja ļoti plašu apmeklētāju skaitu. 2019. gadā pasākums notika sadarbībā ar biedrību "Pierīgas partnerība" piepulcēja "NVO Gadatirgu", kura mērķis ir veicināt sadarbību starp organizācijām un to atpazīstamību, pērn papildus noslēguma tirdziņam notika ļoti plašas un daudzveidīgas apmācības projektu konkursa "Mārupe-mūsu mājas" ietvaros.


Jau 4. gadu rīkojam bērnu un jauniešu pašdarinājumu tirdziņu, kurā aicinām piedalīties jebkuru interesentu līdz 18 gadu vecumam.


Šogad būs iespēja iegādāties dažādus bērnu darinājumus- koka piekariņus, ziepītes, rotas un aksesuārus, kā arī dažādas gardas ēdamlietas. Bērnus vērtēs arī žūrija un labākajiem būs noderīgas balvas sarabībā ar Biznesa Vēstniecības konceptveikalu.


Paralēli andelēm un tirgus plača norisēm būs iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus, kuri tapuši sadarbībā ar Mārupes kultūras namu.


Ikviens pozitīvs un atsaucīgs apmeklētājs būs laipni gaidīts, lai atbalstītu mazos censoņus, nobalsotu par viņu veikumu ar savu pirkumu, kā arī sildītu ekonomiku, vienlaikus atbalstot Latvijas mājražotājus. 


PIETEIKŠANĀS MĀJRAŽOTĀJIEM
Papildus bērnu darinājumiem, būs arī Latvijas mājražotāju produkcija sadarbībā ar biedrību "Latvijas Mājražotāji"! Plašāka informācija par pieteikšanos dalībai te !

Pasākumu organizē biedrība "Biznesa Vēstniecība", sadarbībā ar Mārupes Kultūras namu un biedrību "Latvijas mājražotāji".

BEZMAKSAS

bottom of page