top of page
BV_sectors-16.png

LEKCIJA: VEĢETATĪVĀ DISTONIJA

/ Seminārs /

Clothes Hanging

27 feb 2019 pl.18:30 / 2h /

Veģetatīvā distonija ir cena, kuru mūsdienu cilvēks maksā par saviem skaistajiem mērķiem.

Veģetatīvā distonija ir kaut kas patiesi labs, kas notiek ar cilvēku, pirms katastrofāls spēku izsīkums pārvēršas par fizisku saslimšanu. Citiem vārdiem sakot, cilvēks, kurš sevi ir pakļāvis neizturamam ritam un prasībām, ir iztērējis visus dzīvei neieciešamos resursus, un viņam steidzami nepieciešama nopietna atpūta. Taču parasti veģetatīvās distonijas nomocīti cilvēki meklē tieši pretējo, atpūtas vietā tie meklē veidus, kā padarīt savu dzīvi vēl efektīvāku - strādāt vēl efektīvāk, būt efektīvākam attiecības ar partneri utt..

 

Mūsu sabiedrības graujošais ritms veģetatīvo distoniju ir padarījis teju par ikdienišķu parādību. Ja agrāk tā bija slavenību slimība, tad mūsdienās ar to sirgst pat skolēni. Psihoterapeita klātbūtne noteikti palīdzēs veģetatīvās distonijas gadījumā.

 

Lekciju vadīs Ivars Bauls, eksistenciālais terapeits. Tic, ka emocionāli siltas un atbalstošas attiecības terapijā ir vissvarīgākais. Kopā ar saviem klientiem izpēta dzīves aspektus un kopīgi labāk izprot, kuram no tiem visvairāk nepieciešama uzmanība un dziedēšana.

€15

1 personai

bottom of page