top of page
BV_sectors-16.png

MAKE-UP KURSI KRISTAS ZVIRGZDIŅAS VADĪBĀ

/ Meistarklase /

Clothes Hanging

28 feb 2019 pl.18:30 / 2h30 / 7 mar 2019 pl.18:30 / 2h30 / 14 mar 2019 pl.18:30 / 2h30 / 21 mar 2019 pl.18:30 / 2h30 /

Makeup kursi sev!

 Make-up kursi sev! Ja vēlies iemācīties kā ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību akcentēt savu koptēlu, nomaskēt trūkumus un izskatīties neatvairāmi kā ikdienā tā svētkos, tad šīs apmācības būs piemērotas Tev.

Praktisks apmācību kurss, kas sastāv no 4 nodarbībām. 


1. apmācību dienā iegūsi informāciju un nostiprināsi prasmes par make-up pamatu, bāzes must have produktiem un dažādus trikus kā ātri un kvalitatīvi izveidot sev piemērotāko vieglo (NUDE) dienas make-up. Ar praktisko darbošanos.


2. apmācību dienā nostirpināsi zināšanas un apgūsi lietišķā tipa dienas make-up. Ilgnoturīga make-up pamatprincipi. Praktiskā darbošanās.


3. Apmācību dienā uzsvars tiks likts uz vakara make-up. Smokey eye, dūmakaino acu priekšnoteikumi un triki veiksmīgākam rezultātam. Praktiskā darbošanās.


4. Instagram makeup! Brīvs domu lidojums, no iedvesmas avotiem, kas atrasti internetā. Kā izveidot Foto make-up ar izteiksmīgām acīm un lūpām. Praktiskā darbošanās.Apmācību laikā būs dekoratīvās kosmētikas un instrumentu nodrošinājums. Iesakām līdzi ņemt arī savu dekoratīvās kosmētikas maciņu, lai ar profesionālu vizāžisti konsultētos par tā saturu un atrastu maksimālo pielietojumu katram produktam.

Nodarbību vadīs mārupiete Krista Zvirgzdiņa (Krista Zvirgzdina Make-Up & Hair) - profesionāla grima un frizūru māksliniece! Sekojot saviem sapņiem un sirdsbalsij, Krista sevi veiksmīgi pierādījusi skaistumkopšanas industrijā un šobrīd aktīvi strādā gan ar privātiem klientiem, gan Latvijas labākajiem fotogrāfiem, izdevniecībām un PR kompānijām. Divas sezonas rūpējusies par šova "Ievas jaunās pārvērtības" dalībnieču grimu. Krista ir arī māmiņa diviem lieliskiem bērniem, tādēļ zina, ko nozīmē reāls 'piecu minūšu make-up'. Veidojot vizuālo tēlu pievērš īpašu uzmanību katras klientes personībai un izceļ to. "Strādāju ar sirdi un dvēseli. Man svarīgs ir ne tikai lielisks vizuālais iznākums, bet arī emocijas, kuras katra meitene iegūst pucējoties pie manis." 


Visas četras nodarbības (28.februārī un 07., 14., 21. martā) ir komplekts, ja vēlaties pieteikties, tad jāapmeklē visas četras nodarbības, dalības maksa par visām nodarbībām ir 150 eiro.

€150

1 personai

bottom of page