top of page
BV_sectors-16.png

DZĪVĀ BIBLIOTĒKA - AINA MATĪSA

/ Personības/

Clothes Hanging

30 okt 2019 pl.19:00 / 3h/

Leģendārā runas pedagoģe par dzīvi, teātri un runas prasmi

Aina Matīsa ļoti daudzām Latvijas teātra, kino un mūzikas pasaules zvaigznēm ir Skolotāja ar lielo burtu. Jo pateicoties viņai daudzi skatuves jomas profesionāļi iemācījušies runāt tā, lai tiktu sadzirdēti, izkopuši un nostādījuši savu balss tembru, kādus mēs tos esam pieraduši dzirdēt. Aina Matīsa gandrīz piecdesmit gadus pašaizliedzīgi un metodiski strādā profesionālo aktieru apmācībā un ir radījusi savu metodi un veidu, kas būtiska stiprina aktieru profesiju. 


Aina Matīsa  neskatoties uz cienījamajiem gadiem arī šobrīd strādā Latvijas Kultūras akadēmijā un pasniedz skatuves runu un aktiermeistarību topošajiem aktieriem un režisoriem.


30. oktobra vakarā dzirdēsim daudz stāstus par teātra pasauli un aizkulisēm. Uzzināsim arī kāds bijis Matīsas kundzes profesionālais ceļš un kas ir spēka un pozitīvisma avots šobrīd.  Būs arī praktiski padomi runas izkopšanai. Atkal viens ļoti interesants un vērtīgs vakars, kuru pavadīt Biznesa Vēstniecībā!


Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās obligāta.

Līdzfinansējums projektu konkursā “Mārupe mūsu – mājas 2019” projekta “Dzīvā bibliotēka" īstenošanai, līdzdarbības līguma Nr. 1/4-6/5-2019.

BEZMAKSAS

1 personai

bottom of page