© 2019 Biznesa Vēstniecība.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
BV_sectors-16.png

NUTRICIOLOĢIJA. VESELĪBAS KONCEPCIJA.

/ Seminārs /

10 jun 2019 pl.18.:30 /2h/

Nutricioloģija pēta un meklē veselības problēmu cēloņus sākot no šķietami virspusējām problēmām līdz pat šūnu līmenim, ar ko nereti klasiskā medicīna netiek galā.

Nutricioloģija aptver gadu tūkstošiem senas zināšanas par dažādu dabas vielu jeb nutrientu spēju ietekmēt cilvēka veselību un 12 ķermeņa orgānu sistēmas. Nutricioloģija pēta un meklē veselības problēmu cēloņus sākot no šķietami virspusējām problēmām līdz pat šūnu līmenim, ar ko nereti klasiskā medicīna netiek galā.

 

Seminārā noskaidrosim, kādi ir galvenie veselības problēmu rašanās iemesli, tostarp skābju-sārmu līdzsvara nozīmi, skaidrosim nutricioloģijas veselības koncepciju jeb to, kā soli pa solim sakārtot un atgūt labu veselību, pašsajūtu un enerģiju, izmantojot dabas vielas, kā arī veltīsim īpašu uzmanību organisma attīrīšanas un pilnvērtīga šūnu uztura jautājumiem. Zinātniski pierādīts, ka cilvēka ķermenis ir pilnībā atjaunojams. Viss ir atkarīgs no tā, kā pabarojam mūsu šūnas – no tā arī sastāv mūsu organisms un tieši tik ātri tas spēj atjaunoties.

 

Galvenie seminārā aplūkojamie jautājumi:

  • Kas ir nutricioloģija?

  • Kāda ir tās atšķirība no klasiskās medicīnas, homeopātijas, fitoterapijas un citām pieejām?

  • Kādi ir nutricioloģijas darbības principi un pieeja veselības sakārtošanā (veselīga un bioloģiski dzīva ūdens lietošana, organisma attīrīšana, pabarošana un aizsargāšana)

  • Kādas veselības problēmas nutricioloģija palīdz risināt? Kādā veidā? (konkrēti piemēri – ādas, gremošanas, novecošanas, noguruma, galvassāpju, regulārās slimošanas un imunitātes u.c. problēmas)

  • Kāpēc arī ikdienā vēlams lietot nutrientus? Kā tie maina pašsajūtu? Mūsdienu pārtika – cik tā ir vērtīga un noderīga organisma pamatfunkciju nodrošināšanai?

 

Semināru vadīs:

  • Velga Dundure - sertificēta nutricioloģe (RSU diplomi profesionālās attīstības programmā nutricioloģijā, viena no vadošajām "Coral club" nutricioloģēm, lektorēm), 10 gadu pieredze plaša spektra problēmu risināšanā

  • Kristīne Viļuma – veselīga dzīvesveida piekritēja, nutricioloģijas praktizētāja (ādas un elpošanas sistēmas alerģijas, sēnītes, nutricioloģija grūtniecībā un bērnu veselības problēmu risināšanā)

  • Inga Kausa – veselīga dzīvesveida piekritēja, nutricioloģijas praktizētāja (galvassāpes un migrēnas, veģetatīvā distonija un stress, bērnu veselības problēmu risināšana)

€5

1 personai